Φαίη Σκορδά και Γιώργος Λιάγκας: Η αμηχανία και τα πρώτα λόγια - Βίντεο
Μετά από τέσσερα χρόνια ο Γιώργος Λιάγκας επέστρεψε στο Πρω1νό
Ντυμένη με μια λευκή ολόσωμη φόρμα και ψηλοτάκουνες ροζ γόβες μπήκε στο στούντιο του Πρω!νό η Φαίη Σκορδά. Χαμογελαστή αλλά και λίγο αμήχανη περπάτησε στο πλατό αργά και βασανιστικά μέχρι να φτάσει στο τραπέζι του πάνελ.
Μετά από λίγα δευτερόλεπτα εισέβαλλε στο πλατό και οΓιώργος Λιάγκαςο οποίος έφτασε κοντά στην συμπαρουσιάστρια του. Στη συνέχεια ήταν η σειρά του Δημήτρη Ουγγαρέζου να μπει στο στούντιο και να αγκαλιάσει τη Φαίη και το Γιώργο λέγοντας: «Μαμά, μπαμπά. Σίγουρα ρε; Μην ξαναφύγεις τώρα».
Μετά από ένα ολιγόλεπτο διάλειμμα οι δυο παρουσιαστές βρέθηκαν ξανά μαζί. Μετά τα απαραίτητα καλωσορίσματα από τη Φαίη στο Γιώργο, το λόγο πήρε ο παρουσιαστής ο οποίος εξέφρασε η χαρά του για την επιστροφή του.
Φαίη:Καλώς επέστρεψες! Καλοστέριωτος! Γιώργος: Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι εδώ. Να δούμε πόσο θα μας φτουρήσει αυτή τη φορά. Εσύ καλά; Φαίη:Μια χαρά. Γιώργος:Πώς τα φέρνει η ζωή ε; Φαίη: Εγώ χαίρομαι πάρα πολύ. Γιώργος:Ανοίξαμε έναν επαγγελματικό κύκλο μαζί με αυτήν την εκπομπή πριν από 10 χρόνια που στήσαμε τότε στο Mega. Την φέραμε στον ΑΝΤ1 3 χρόνια μαζί και τη συνεχίζεις 4 χρόνια μόνη σου με πολύ μεγάλη επιτυχία όλα αυτά τα χρόνια και τώρα ξαναενωνόμαστε. Θεωρώ ότι ο ΑΝΤ1 είναι το σπίτι μου και αυτή είναι η εκπομπή που άνθισα τηλεοπτικά. Αυτό που κάνουμε εμείς τώρα είναι ανθρώπινο και φυσιολογικό για τα δικά μου δεδομένα. Φαίη: Καταλαβαίνετε ότι υπάρχει μια αμηχανία, μας ξέρετε… Γιώργος: Σήμερα συναντιόμαστε με την Φαίη… Φαίη:Τόσο κοντά…
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town