Πέτρος Κωστόπουλος - Κατερίνα Λιόλιου: Ήρθαν και τα unfollow στο Instagram
Μπορεί οι δυο τους να μην παραδέχτηκαν ποτέ πως είναι ζευγάρι, όμως τα κοινά στιγμιότυπα από την πολυσυζητημένη Πρωτοχρονιά τους στο Ντουμπάι ήταν αρκετά
Κανείς δεν μπορεί τελικά να κρυφτεί από το Instagram. Ούτε βέβαια ο Πέτρος Κωστόπουλος και η Κατερίνα Λιόλιου που πλέον έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον στη δημοφιλή πλατφόρμα κοινωνικής δικτύωσης.
«Δεν έχω ερωτική σχέση με την Κατερίνα Λιόλιου. Είμαστε φίλοι. Σαν άντρας ποτέ δε θα μίλαγα για μια γυναίκα. Είναι ωραίο κορίτσι και καλό παιδί. Ακόμα όμως και να είχα. Πόσο ρατσιστικό όμως είναι να γίνονται σχόλια για την ηλικία μου επειδή είμαι 61 και να λένε ότι πρέπει να στείλει το 4 για να δει τον ηλικιωμένο», είχε δηλώσει πρόσφατα ο Πέτρος Κωστόπουλος.
«Δεν είμαι ερωτευμένη, αλλά θα ήθελα να ερωτευτώ πολύ. Είμαστε φίλοι με τον Πέτρο Κωστόπουλο. Τον εκτιμώ πολύ. Ήμασταν μια μεγάλη παρέα αλλά μέχρι εκεί» είχε διευκρινίσει η 26χρονη τραγουδίστρια για το πρωτοχρονιάτικο ταξίδι της στοΝτουμπάι, όπου είχαν βρεθεί μαζί.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.