Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Ο Έλληνας «Μπέρνι Σάντερς» ποζάρει στα χιόνια του Πηλίου
Ο δημοφιλής Έλληνας ηθοποιός μιμήθηκε τη viral πόζα του Αμερικανού γερουσιαστή στην πρόσφατη ορκωμοσία του Τζο Μπάιντεν
Στο σπίτι που έχει αποκτήσει στις Μηλιές Πηλίου αποκλείστηκε μαζί με τη σύζυγό του Λίνα Πρίντζου, ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος, με την επέλαση της «Μήδειας» τις προηγούμενες μέρες.
Ο αγαπημένος Έλληνας ηθοποιός μοιράστηκε πολλά στιγμιότυπα στο instagram, διατηρώντας το χιούμορ του, είτε δημιουργώντας τον δικό του χιονάνθρωπο-Σρεκ είτε φτυαρίζοντας στην είσοδο του σπιτιού του για να απεγκλωβιστεί.
Και βέβαια πόζαρε με κέφι στα χιόνια, αναπαριστώντας τη viral πόζα του γερουσιαστή Μπέρνι Σάντερς στην πρόσφατη ορκωμοσία του Αμερικανού προέδρου Τζο Μπάιντεν, όπου εμφανίστηκε φορώντας μπουφάν, μάσκα και τα χειμωνιάτικα γάντια του.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.