Δημήτρης Σχοινάς: Ο γιος της Καίτης Γαρμπή και του Διονύση Σχοινά παρουσιάζει το πρώτο του single
To τραγούδι που ερμηνεύει έχει τίτλο «Όλα Μαζί» και έχει υπογράψει και τη μουσική
Ο Δημήτρης Σχοινάςκάνει το δισκογραφικό του ντεμπούτο με το πρώτο του single «Όλα Μαζί» που κυκλοφορεί, μαζί με music video, από την Panik Records.
Έμφυτο ταλέντο και λάτρης της μουσικής από πολύ μικρή ηλικία, ο ίδιος ξεδιπλώνει και το συνθετικό του ταλέντο, καθώς υπογράφει τη μουσική, αλλά και την ενορχήστρωση, που επιμελήθηκε μαζί με τον Βασίλη Κουμεντάκο. Τους στίχους έγραψε ο Θοδωρής Μάκρας.
Το «Όλα Μαζί» συνοδεύεται από ένα εξίσου δυναμικό music video, που σκηνοθέτησε ο Γιάννης Παπαδάκος.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.