Η Καίτη και ο Διονύσης, 25 χρόνια μετά την αξέχαστη πρόταση γάμου στον αέρα του MEGA που άφησε εποχή, συναντιούνται στην εμβληματική σκηνή του Δημοτικού Θεάτρου Πειραιά και μας ταξιδεύουν μουσικά στις γεμάτες συναίσθημα στιγμές της ζωής μας.
Αυτό «Το Κάτι» που τους ενώνει ξεδιπλώνεται μπροστά στην κάμερα με τις μεγαλύτερες επιτυχίες των τελευταίων 30 ετών, που όλοι έχουμε αγαπήσει, χορέψει και τραγουδήσει. Το «Θα Μελαγχολήσω», οι «Ευαισθησίες», η «Ιεροσυλία» και το «Πες Το Μ' Ένα Φιλί» συναντούν τα «Συγκοινωνούντα Δοχεία», το «Δαχτυλίδι» και το «Ομορφαίνεις Τη Ζωή Μου» σε ένα ατελείωτο πάρτι αποκλειστικά για τους τηλεθεατές του MEGA.
Μαζί τους οι Alcatrash, ένα από τα δημοφιλέστερα μουσικά συγκροτήματα των τελευταίων ετών που θα μας ξεσηκώσει. Ακόμα, στην παρέα τους θα βρεθεί και ο Φώτης Σεργουλόπουλος, με τον οποίο το αγαπημένο ζευγάρι μοιράζεται προσωπικές και καλλιτεχνικές στιγμές του.
Κλείσιμο
Η Καίτη Γαρμπή και ο Διονύσης Σχοινάς έρχονται στο «ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA», σε ένα μουσικό ταξίδι από «Ατόφιο Χρυσάφι».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.