Μιχάλης Χατζηγιάννης: Δείτε τον ως ποδοσφαιριστή στα εφηβικά του χρόνια (φωτογραφία)
«Γιόρτασε» την άνοδο της ομάδας του στην πρώτη κατηγορία
Με μια φωτογραφία από τα εφηβικά του χρόνια, όπου έπαιζε ποδόσφαιρο στην ομάδα της Κερύνειας, ο Μιχάλης Χατζηγιάννης γιόρτασε την άνοδο της ομάδας του στην πρώτη κατηγορία.
Τη φωτογραφία, στην οποία απεικονίζεται να φορά την εμφάνιση της ομάδας, τη συνόδευσε και με τα παρακάτω λόγια:
«ΠΑΕΕΚ - Κερύνεια - Επιστροφή Η ΠΑΕΕΚ,η ιστορική ομάδα της Κερύνειας, για πρώτη φορά στα 69 χρόνια της ύπαρξής της, τα 47 από τα οποία στην προσφυγιά, κατορθώνει ν' ανέβει στην πρώτη κατηγορία του ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος της Κύπρου. Ο άθλος αυτός της Ποδοσφαιρικής Αθλητικής Ένωσης της Επαρχίας Κερύνειας (ΠΑΕΕΚ), προκαλεί σε όλους εμάς τους Κερυνειώτες μεγάλη συγκίνηση, μας γεμίζει υπερηφάνεια και δυναμώνει την πίστη μας για επιστροφή στην αγαπημένη πόλη.
Υ.Γ Ως έφηβος κι εγώ πέρασα από τις ακαδημίες της ιστορικής ομάδας της πόλης μας. Από εκεί και η φωτογραφία»
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.