Τζένιφερ Λαβ Χιούιτ: Ανακοίνωσε πως περιμένει το τρίτο της παιδί
Ο γιος της είχε καταλάβει πως η μητέρα του ήταν έγκυος πολύ πριν από εκείνη
Πέννυ Λουπάκη
Την τρίτη της εγκυμοσύνη ανακοίνωσε μέσω του Instagram η σέξι ηθοποιός της ταινίας «Ξέρω τι έκανες πέρυσι το καλοκαίρι» Τζένιφερ Λαβ Χιούιτ.
Με μία φωτογραφία, που τήν δείχνει έκπληκτη με ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης στο χέρι της αποφάσισε να μοιραστεί την ευχάριστη είδηση με το κοινό της. Τη φωτογραφία της συνόδευσε με την εξής λεζάντα: «Έχουμε ένα ακόμα στο δρόμο μας. Είμαι πολύ ενθουσιασμένη, που μπορώ επιτέλους να το μοιραστώ μαζί σας». Η ηθοποιός έχει ήδη δύο παιδιά με τον σύζυγό της, Μπράιαν Χάλισεϊ.
Σε συνέντευξή της στο People μίλησε για το νέο μέλος, που περιμένουν να καλωσορίσουν στην οικογένειά τους, ενώ εξήγησε πως παρόλο που δεν το είχαν προγραμματίσει, το νέο τούς ενθουσίασε. «Πάντα ήμασταν ανοιχτοί στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού, όμως σίγουρα δεν περιμέναμε να έρθει αυτή τη στιγμή, αυτόν τον τρελό χρόνο, που πέρασε όλος ο κόσμος. Είναι το πιο όμορφο δώρο σε αυτή την περίοδο και θα προσπαθήσω να κάνω όλα αυτά τα πράγματα με ένα ακόμα μικρό ανθρωπάκι», δήλωσε η ηθοποιός.
Το πιο περίεργο στην όλη υπόθεση είναι το γεγονός, πως ο μικρός της γιος είχε καταλάβει ότι περιμένει αδερφάκι, πολύ πριν το αντιληφθεί η μητέρα του. Όπως αποκάλυψε η Τζένιφερ Λαβ Χιούιτ: «Ένα βράδυ τα παιδιά μου κι εγώ ήμασταν στο κρεβάτι και βλέπαμε τηλεόραση. Τότε ξεκίνησε μία διαφήμιση για τεστ εγκυμοσύνης και ο γιος μου από το πουθενά μου λέει: "μαμά, πρέπει να παραγγείλεις ένα τέτοιο, σε περίπτωση που έχεις ένα μωρό στην κοιλιά σου"». Εκείνη αστειεύτηκε πως τότε θεώρησε το παιδί της αγενές, καθώς είχε φάει μια μεγάλη ποσότητα βραδινού προηγουμένως.
Όπως φάνηκε όμως, ο γιος της τελικά είχε ερμηνεύσει σωστά τα σημάδια της εγκυμοσύνης.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.