![Αυτό το καλοκαίρι, βάλε το island hopping στο πρόγραμμα](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-02/new_kedriki_seajets.jpg)
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Χρόνια πολλά στον ΜΑΧΗΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!❤ Χρόνια πολλά αστέρι μου!!! Σ' αγαπάμε πολύ γιατί είσαι κοντά μας, είσαι δίπλα μας,γιατί μαχεσαι για την ζωή σου κι εμεις δίπλα σου συμπαραστάτες στον αγώνα σου!!!! Με Υπομονή, Επιμονή, Αγάπη και Πίστη θα τα καταφερουμε!!! Εβελινα - Αλέξανδρος!!!!💪💓🙏
Posted by Εβελίνα Βαρσάμη on Friday, May 21, 2021