Survivor: Το μεγάλο έπαθλο που «τρέλανε» τους παίκτες και ο... Γιάννης Αντετοκούνμπο
Όσο το Survivor φτάνει προς το τέλος του τόσο καλύτερα γίνονται τα έπαθλα που διεκδικούν οι Μπλε και οι Κόκκινοι. Στο αποψινό επεισοδίο ο Γιώργος Λιανός, ο οποίος επέστρεψε πίσω στον Άγιο Δομίνικο, ανακοινώνει ένα έπαθλο που ξετρέλανε τους παίκτες.
Οι νικητές του στίβου μάχης, λοιπόν, θα ταξιδέψουν στην Αμερική για να δουν από κοντά έναν αγώνα NBA αλλά και τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, αφού θα παροκολουθήσουν τους Milwaukee Bucks ενάντια στους Miami Heat.
Όπως ήταν αναμενόμενο η ανακοίνωση προκάλεσε ντελίριο στους παίκτες του Survivor, οι οποίοι θα αγωνιστούν με όλη τους την ψυχή προκειμένου να κερδίσουν το πολυπόθητο έπαθλο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.