YFSF: Ο Ίαν Στρατής έδωσε τα ρέστα του ως άλλος Μάικλ Τζάκσον - Βίντεο
Εντυπωσιακός και πειστικός τόσο με τις φωνητικές όσο και με τις χορευτικές του ικανότητες
Ο τελικός τουYFSF πραγματοποιήθηκε χθες και μεγάλη νικήτρια στέφθηκε η Τάνια Μπρεάζου. Στη δεύτερη θέση τερμάτισε ο ταλαντούχος Ίαν Στρατής ο οποίος σαν άλλος Μάικλ Τζάκσον απέσπασε θερμές κριτικές τόσο για τις φωνητικές όσο και για τις χορευτικές του ικανότητες.
Σε ρόλο απόλυτου περφόρμερ ο Ίαν Στρατής ερμήνευσε το «Smooth criminal». Μάλιστα η παραγωγή του σόου των μεταμφιέσεων είχε στήσει ένα απίθανο σκηνικό με πολύ ατμοσφαιρικό αποτέλεσμα.
Δείτε το βίντεο με την εμφάνιση του Ίαν Στρατή
Κλείσιμο
Πάντως το βίντεο ήταν τόσο καλά σκηνοθετημένο που έμοιαζε κατά πολύ με το πρωτότυπο…
Δείτε τον Μάικλ Τζάκσον στο βίντεο κλιπ του «Smooth criminal»
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.