Η Βίκυ Σταυροπούλου ποζάρει με το μαγιό της - Αρετουσάριστη φωτογραφία
Βροχή τα likes και τα σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους
Μια άκρως καλοκαιρινή φωτογραφία ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagrma η Βίκυ Σταυροπούλου.
Η ηθοποιός εδώ και αρκετό καιρό βρίσκεται στην ξενοδοχειακή μονάδα που έχει φτιάξει μαζί με τον Χρήστο Χατζηπαναγιώτηστη Μάνη, συνδυάζοντας έτσι δουλειά και διασκέδαση.
«Όταν δεν ξέρεις να κάνεις retouche, κάνεις την χαριτωμένη. Καλή ηλιόλουστη εβδομάδα να έχουμε», έγραψε στη λεζάντα που συνόδεψε τη φωτογραφία με τα σχόλια και τα likes να πέφτουν βροχή.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.