«Γιορτή του Πατέρα» σήμερα και o υπουργός υγείας Βασίλης Κικίλιας έκανε μία τρυφερή ανάρτηση με τον γιο του στο Instagram.
Στη φωτογραφία, βλέπουμε τον Βασίλη Κικίλια να έχει σκύψει τρυφερά πάνω από τον γιο του και να τον φιλά τρυφερά. «Χρόνια πολλά σε όλους τους μπαμπάδες! Μόνο αγάπη» έγραψε στην λεζάντα της ανάρτησής του.
Ο Βασίλης Κικίλιας, ανήμερα των Χριστουγέννων του 2020 έγινε για πρώτη φορά πατέρας, αποκτώντας ένα αγοράκι, καρπό του έρωτά του με την Τζένη Μπαλατσινού.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!