Λίγες μέρες αφότου η εκπομπή The 2night Show έριξε αυλαία για τη φετινή σεζόν, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ταξίδεψε στην Μύκονο για ξεκούραση και μπάνια. Το Mykonos Live TV και η δημοσιογράφος Ελίζαμπεθ Ελέτσι τον πέτυχε την ώρα που περπατούσε στα Ματογιάννια με άκρως καλοκαιρινό και χαλαρό look.
Ο παρουσιαστής κάνοντας πλάκα ευχήθηκε χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα, ενώ απέφυγε με… τρίπλα τη συνέντευξη λέγοντας πως ήρθε στο νησί με τα παιδιά του και πως έχει ραντεβού και τους έχει στήσει. Δείτε τι ακριβώς είπε στην κάμερα του Mykonos Live TV την ώρα που τον τσάκωσε η δημοσιογράφοςΕλίζαμπεθ Ελέτσι στα σοκάκια.
Η ΕΖΑ κινείται σε θετική, οικονομική τροχιά, αφήνει πίσω τις δυσκολίες του παρελθόντος, ανανεώνεται και γράφει νέες ιστορίες επιτυχίας, με ένα επιχειρηματικό μοντέλο που έχει αξία, προοπτική, αλλά είναι ταυτόχρονα και απολαυστικό