Η Έλλη Κοκκίνουκαι οΛούκας Γιώρκας έχουν προχωρήσει στην πιο ξεχωριστή και ενδιαφέρουσα συνεργασία του καλοκαιριού. Οι δύο τραγουδιστές εμφανίζονται στο Theama Venue στη Λεμεσό.
Οι κακές γλώσσες λένε πως οι δύο καλλιτέχνες έχουν έρθει κοντά και σε προσωπικό επίπεδο. Πηγές από το νησί σύμφωνα με το περιοδικό Ciao αναφέρουν πως κάθε βράδυ ο ένας περιμένει τον άλλον και μόλις τελειώσουν το πρόγραμμά τους φεύγουν μαζί. Επίσης, κάνουν διακριτικές εξόδους σε σημεία που είναι βέβαιοι ότι δεν πρόκειται να τους πετύχει ο φωτογραφικός φακός. Αν και εκείνη είναι 50 και εκείνος 34 η διαφορά της ηλικίας δεν φαίνεται.
Πάντως κανένας από τους δύο δεν έχει επιβεβαιώσει κάτι αλλά το σίγουρο είναι πως οι δύο τους μιλούν με τα καλύτερα λόγια ο ένας για τον άλλον.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.