Οι ηθοποιοί πραγματοποίησαν τα πρώτα τεστ για τον κοροωνοϊό και άμεσα θα ξεκινήσουν και τα πρώτα γυρίσματα.
Την επόμενη τηλεοπτική χρονιά, στις Άγριες Μέλισσες, θα μεταφερθούμε στο 1967 και στις μέρες που θα γίνει το πραξικόπημα των συνταγματαρχών. Ήδη τα σπόιλερ έχουν προδώσει λίγα πράγματα για το τι θα δούμε, ενώ στον αέρα του ΑΝΤ1 παίζει το πρώτο τρέιλερ της σειράς.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!