Εξαιρετικά δύσκολες είναι οι τελευταίες ώρες για τον Πάρη Σκαρτσολιά, καθώς έφυγε από τη ζωή ο πολυαγαπημένος του πατέρας.
Το θλιβερό γεγονός έκανε γνωστό ο ηθοποιός - που αγαπήθηκε από το ευρύ κοινό μέσα από τη σειρά του ΑΝΤ1 «Το Καφέ της Χαράς» και τον ρόλο του Μανωλάκη- με μια ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Ο Πάρης Σκαρτσολιάς κοινοποίησε μια φωτογραφία από την παιδική του ηλικία, όπου ποζάρει στην αγκαλιά του πατέρα του και έγραψε: «Ο ήρωάς μου. ο πατέρας μου. Ο καλύτερός μου φίλος. Το στήριγμά μου. Το πρότυπό μου. Η πηγή της δύναμής μου. θα είσαι πάντα εδώ. Σ’ αγαπώ. Καλό ταξίδι μπαμπά».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.