Μετά την θερμή υποδοχήπου δέχτηκε ο Μάριος Καπότσης στο αεροδρόμιο από την αγαπημένη του,Κόνι Μεταξά, σειρά είχε ο Λευτέρης Πανταζής, ο οποίος φαίνεται να χάρηκε ιδιαίτερα από την επιστροφή του.
Ο διάσημος τραγουδιστής ανάρτησε ένα στιγμιότυπο, όπου ποζάρει δίπλα στον Ολυμπιονίκη πολίστα και κρατάει στα χέρια του το ασημένιο μετάλλιο. Στη λεζάντα της φωτογραφίας, έγραψε: «Γράψατε ιστορία».
Λίγες ώρες μετά, ο αδερφός του Ολυμπιονίκη, Γιάννης Καπότσης δημοσίευσε κι εκείνος μία φωτογραφία, που μαρτυρά ότι γιόρτασαν την επιστροφή του σε οικογενειακό κλίμα. Στο στιγμιότυπο, φαίνονται ο ίδιος, ο Μάριος Καπότσης και οι γονείς τους, καθώς και ο Λευτέρης Πανταζής με την Κόνι Μεταξά.
Στην λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε: «Αναμνήσεις για μια ζωή. Ασημένιο μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο. Ευχαριστώ αδερφέ».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.