Ο ηθοποιός, που συμμετείχε στο ριάλιτι του ΑΝΤ1 «Φάρμα» βρέθηκε στο νησί με αφορμή την φωτογράφιση, που πραγματοποίησε εκεί με την αγαπημένη του, Σοφία Μαριόλα.
Έτσι, η ημέρα των 56ων γενεθλίων του τον βρήκε τελικά στην Σαντορίνη και συγκεκριμένα σε γνωστό εστιατόριο του νησιού.
Εκεί οι φίλοι του και η σύντροφός του, του είχαν ετοιμάσει μία ξεχωριστή τούρτα γενεθλίων, πάνω στην οποία ήταν γραμμένη η -γνωστή πια- ατάκα: «Τι έγινε Κωστάκη, σε γουστάρει η χωριάτισσα;».
Τόσο ο ίδιος, όσο και η αγαπημένη του ανάρτησαν φωτογραφίες από την ξεχωριστή ημέρα στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town