Ο γνωστός ηθοποιός απολαμβάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές με την σύντροφό του και ηθοποιό Χρύσα Παπαλελούδη και μοιράζεται πολλά στιγμιότυπα με το κοινό του στο Instagram.
Γενικά, όμως, τηρεί ένα χαμηλό προφίλ όσον αφορά την προσωπική του ζωή και σπάνια δημοσιεύει αναρτήσεις με την σύντροφό του.
Αυτή την φορά έκανε την διαφορά και ανάρτησε τελικά, μία φωτογραφία με την Χρύσα, χαρακτηρίζοντάς την «το ηλιοβασίλεμά του».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town