Το «Πάμε Δανάη!» επιστρέφει ανανεωμένο από τη Δευτέρα 6 Σεπτεμβρίου στις 10:50, για δεύτερη συνεχή χρόνια, στο MEGA.
Η Δανάη Μπάρκα, το κορίτσι που άφησε το δικό του στίγμα στην πρωινή,ψυχαγωγική ζώνη, δίνει ραντεβού με τους τηλεθεατές, καθημερινά, σε νέα ώρα και με ολοκαίνουργια παρέα, αλλά πάντα με την ίδια αισιόδοξη διάθεση και την ίδια θετική ενέργεια.
Η εκπομπή επιφυλάσσει πολλές εκπλήξεις: πρωτότυπες στήλες και ρεπορτάζ που θα συζητηθούν, συνεντεύξεις, αστεία βίντεο, ανθρώπινες ιστορίες που θα συγκινήσουν και οδοιπορικά σε όλη την Ελλάδα.
Ακόμα, στο «Πάμε Δανάη!» θα δείτε πλούσιο υλικό και αποκλειστικές πληροφορίες από τις νέες,πολυαναμενόμενες σειρές του MEGA. Στο καθημερινό ραντεβού με τους τηλεθεατές, η Δανάη θα έχει δίπλα της την πιο κεφάτη παρέα - τον Αρη Καβατζίκη, τη Δέσποινα Καμπούρη και τον Γιώργο Κρικοριάν.
Κλείσιμο
Η Βίκυ Παγιατάκη θα μας ενημερώνει για τις αστρολογικέςπροβλέψεις, ενώ στην κουζίνα θα βρίσκεται ο σεφ Τίμος Ζαχαράτος.
Από τη Δευτέρα 6 Σεπτεμβρίου και καθημερινά στις 10:50 τα πρωινά μας θαείναι γεμάτα χιούμορ και χαμόγελα. Γι’ αυτό… «Πάμε Δανάη!».
«ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!» ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 10:50 ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΙΣ 10:50 ΣΤΟ MEGA
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.