Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Έκανα πρόβα το νυφικό μου για να δω αν χωράει δίπλα μου ο σύντροφός μου»
Για τις ετοιμασίες του γάμου της που έρχεται σύντομα και τον σύντροφό της μίλησε το γνωστό μοντέλο
Ο γάμος τηςΔήμητρας Αλεξανδράκη έρχεται σύντομα και το γνωστό μοντέλο έκανε μερικές σχετικές δηλώσεις.
Συγκεκριμένα, αποκάλυψε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day πως έκανε την πρόβα νυφικού, ενώ τόνισε πως η αιτία του γάμου της δεν είναι κάποια αναπάντεχη εγκυμοσύνη, όπως νομίζουν όλοι.
«Είμαι πολύ χαρούμενη και πολύ τυχερή που βρήκα αυτό τον άνθρωπο και θα πορευτούμε στην ζωή μαζί. Δεν είμαι έγκυος, η πρόταση γάμου δεν ήρθε, δηλαδή, λόγω εγκυμοσύνης, αλλά επειδή υπάρχει μεταξύ μας αγάπη, σεβασμός κι εκτίμηση», δήλωσε χαρακτηριστικά.
Στην συνέχεια εξήγησε πώς την «κατάκτησε» τελικά, ο σύντροφός της, μετά από μεγάλη πολιορκία. «Η αλήθεια είναι πως ο Δημήτρης με διεκδίκησε πάρα πολύ. Είχαμε μία κοινή, γνωστή παρέα, έτυχε να έχουμε βγει κάποιες φορές και με κέρδισε. Έκανα και τατουάζ για τον αγαπημένο μου», δήλωσε.
Για το νυφικό της, ανέφερε: «Το νυφικό μου θα είναι πολύ γεμάτο! Το έκανα πρόβα για να δω πόσο, με ένα άνοιγμα, που ήθελα να δω, μπορεί να έρθει κοντά μου ο σύντροφός μου. Αν θα μπορούμε να είμαστε κοντά ή θα έχουμε την απόσταση του κορωνοϊού».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.