Ο Γιάννης Ρώτας, o αδερφός του Στάθη Ψάλτη, μιλά μετά από καιρό για τον χαμό του σπουδαίου ηθοποιού. Ο ίδιος σήμερα ζει σε ίδρυμα.
«Η απώλεια του Στάθη είναι μία πληγή, που δεν περνά. Τέσσερα χρόνια το κουβαλάω…», είπε για τον θάνατο του αδελφού του, μιλώντας σήμερα στην κάμερα της εκπομπής «OPEN Weekend».
Έπειτα, αναφέρθηκε στην πρώην σύζυγο του αδελφού του, τηνΧριστίνα Ψάλτη. Όπως γνωστοποίησε, δεν έχει καμία επαφή μαζί της.
«Η Χριστίνα Ψάλτη δεν έχει έρθει να με δει. Μου είναι αδιάφορη τελείως, γιατί προέκυψαν πολλά πράγματα. Δεν μισώ κανέναν, να είναι καλά. Αλλά δεν έχουμε επαφή. Προσπαθούσε χρόνια να κάνει παιδί. Δεν ξέρω αν πηγαίνει να ανάψει το καντηλάκι του, γιατί εγώ είμαι κλεισμένος εδώ».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town