Καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη «MEGA Καλημέρα» η ηθοποιός μίλησε για την εγκυμοσύνη της και αποκάλυψε πως διανύει τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της.
«Ήθελα να κάνω δεύτερο παιδί. Είχα βάλει χρονικό περιθώριο μέχρι τα σαράντα για να μην κινδυνεύσουμε αμφότεροι. Με τον σύζυγό μου είμαστε ερωτευμένοι, ήθελα ένα παιδί μαζί του», δήλωσε αρχικά η ηθοποιός.
«Έχω πολύ μεγάλο άγχος. Όταν είσαι στα 23-24 έχεις μία άγνοια, σε νεότερη ηλικία γενικά, τα βλέπεις πιο ρομαντικά τα πράγματα. Στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είμαι πιο ρεαλίστρια. Πλέον, δεν ντρέπεσαι να πεις είμαι στα σαράντα και είμαι έγκυος», τόνισε η Μάρα Δαρμουσλή για την κριτική, που δεχόταν στο παρελθόν μία γυναίκα που έμενε έγκυος μετά τα 30.
Κλείσιμο
Τέλος, δήλωσε πως σκοπεύει να αφοσιωθεί στο μωρό της για μεγάλο χρονικό διάστημα μετά τον ερχομό του.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.