Ελένη Δήμου: Το μήνυμα του συζύγου της για την κατάσταση της υγείας της
«Αυτή η μοναξιά του covid… δεν υπάρχει», είπε σε δηλώσεις της μέσα από το νοσοκομείο
H Ελένη Δήμου χρειάστηκε να μπει στο νοσοκομείο για να αντιμετωπίσει τον κορωνοϊό. Η τραγουδίστρια μίλησε μέσα από το νοσοκομείο λέγοντας:
«Ψυχολογικά είμαι χάλια, δεν το παλεύω γιατί αυτή η μοναξιά του covid… δεν υπάρχει αυτό το πράγμα. Θέλω πάρα πολύ τον γιο μου, θέλω πάρα πολύ τον σύζυγό μου, τα ζωάκια μου, το σπίτι μου, την ηρεμία μου, τη δουλειά μου ως είχε», ήταν τα πρώτα λόγια της Ελένης Δήμου.
Η τραγουδίστρια εξακολουθεί να παραμένει σε καραντίνα, έχοντας δεχτεί αρκετά τηλέφωνα από τους δικούς της ανθρώπους αλλά και τους δημοσιογράφους.
Ο σύζυγός της, Άκης Γκολφίδης με σχετική ανάρτηση στο facebook ενημέρωσε τους διαδικτυακούς του φίλους: «Η Ελένη είναι καλύτερα, ευχαριστώ για την αγάπη σας».
Η Ελένη είναι καλύτερα ευχαριστώ για την αγάπη σας
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.