Ο Θέμης Αδαμαντίδης μίλησε στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά και του Γιώργου Λιάγκα. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την πορεία του στο «Just the two of us» και τη Σάσα Σταμάτη λέγοντας ότι ίσως θα πρέπει να το πάρει λίγο περισσότερο πάνω του, ενώ δήλωσε χαρούμενος που κάνει πρεμιέρα στο Εμπατή North μαζί με το Λευτέρη Πανταζή.
Όταν ρωτήθηκε σχετικά με το πάθος του για τον τζόγο ο Θέμης Αδαμαντίδης σχολίασε ότι όλοι έχουμε πάθη και είναι κάτι που τουλάχιστον αυτό δεν κάνει κακό στους άλλους!
Ο τραγουδιστής απάντησε τον λόγο που σε δύο από τους πέντε γιους του έχει δώσει το όνομα Θέμης Αδαμαντίδης και ποιος ήταν ο λόγος που το έκανε αφοπλιστικά απάντησε ότι: «Επειδή μπόρεσα και μου αρέσει το όνομά μου».
Η κινητικότητα είναι καθολικό δικαίωμα αλλά και όραμα που η TOYOTA υπηρετεί με συνέπεια εδώ και χρόνια. Οι προσπάθειές της κορυφώνονται στους επερχόμενους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού, όπου θα εμπνεύσει τους ανθρώπους να υπερνικήσουν τις προκλήσεις, μέσα από τις νέες λύσεις μετακίνησης που θα παρουσιάσει.