Οι φήμες ότι η Μαίρη Συνατσάκη και ο Ίαν Στρατής είναι ζευγάρι κυκλοφορούσαν έντονα τον τελευταίο καιρό. Η επιβεβαίωση ήρθε μέσα από το Instagram όπου η γνωστή youtuber ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό μια κοινή και πολύ αγαπησιάρικη φωτογραφία τους.
Οι δυο τους ποζάρουν στο φακό και λάμπουν από ευτυχία. «Τα τραγούδια στο ραδιόφωνο είναι εντάξει… αλλά η αγαπημένη μουσική είσαι εσύ. Ο καλύτερος χρόνος», έγραψε χαρακτηριστικά η Μαίρη Συνατσάκη.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.