«Πάμε Δανάη!»: Βρέθηκε ξανά στην κορυφή της τηλεθέασης
Στην πρώτη θέση των προτιμήσεων των τηλεθεατών η πρωινή ψυχαγωγική εκπομπή του MEGA την Πέμπτη, 21 Οκτωβρίου
Απόλυτη επικράτηση στον πίνακα τηλεθέασης για την πρωινή ψυχαγωγική εκπομπή του MEGA «Πάμε Δανάη!», χθες, Πέμπτη 21 Οκτωβρίου.
Με ποσοστό 20,9% στο δυναμικό κοινό ηλικίας 18-54 και ποσοστό 16,9% στο σύνολο του κοινού, το «Πάμε Δανάη!» πέρασε μπροστά από κάθε άλλο ανταγωνιστικό πρόγραμμα στη ζώνη μετάδοσής του, με την κάλυψη να φτάνει τους 503.137 τηλεθεατές.
Αξίζει να σημειωθεί ότι το υψηλότερό της ποσοστό 28,9%, η εκπομπή «Πάμε Δανάη!» το κατέγραψε σε επιμέρους γυναικεία κοινά.
Κλείσιμο
Το «Πάμε Δανάη!» με παρουσιάστρια τη Δανάη Μπάρκα καθημερινά, στις 10:50 στο MEGA, κρατάει την καλύτερη παρέα στους τηλεθεατές. Μαζί της οΆρης Καβατζίκης, η Δέσποινα Καμπούρη και ο Γιώργος Κρικοριάν.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.