Είναι ένα από τα πιο όμορφα και ευτυχισμένα ζευγάρια και ο έρωτάς τους δεν κρύβεται… Ο λόγος για τη Δανάη Μιχαλάκη και τον εκλεκτό της καρδιάς της Γιώργο Παπαγεωργίου.
Η Δροσούλα από τιςΆγριες Μέλισσες πριν από λίγα λεπτά ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια πολύ τρυφερή ασπρόμαυρη φωτογραφία με τον σύζυγό της.
«Δεν μπορώ να πάρω τα μάτια μου από πάνω σου», γράφει στη λεζάντα που στάζει μέλι και συνοδεύει τη φωτογραφία.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.