ΗΙωάννα Μαλέσκου φαίνεται πως τους τελευταίους μήνες ζει τον έρωτα στο πλευρό του Κωνσταντίνου Δανιά. Μέχρι στιγμής, ωστόσο, κανένας από τους δύο δεν έχει θελήσει να μιλήσει δημόσια για τη σχέση τους.
Mία τελευταία κίνηση της οικοδέσποινας του «Love It» φανερώνει ότι τρέφει αισθήματα για τον Κωνσταντίνο Δανιά.
Συγκεκριμένα, ο γοητευτικός εκπαιδευτής σκύλων δημοσίευσε χθες στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία, στην οποία η σκυλίτσα του βρίσκεται σε μία πανέμορφη, αμμουδερή παραλία, ενώ χαλαρώνει πάνω σε μία καρέκλα παραλίας.
Στη λεζάντα του post του εξέφρασε δημόσια την αγάπη του για το κατοικίδιό του, ενώ τόνισε ότι αποτελεί σημαντικό κομμάτι της ζωής του: «Νεπη: Η έμπνευση μου σε ό,τι κάνω τα τελευταία χρόνια. Αυτό το πλάσμα με κάνει να βλέπω τον κόσμο διαφορετικά. Να σέβομαι και να φροντίζω όσο μπορώ. Όχι μόνο εκείνη, αλλά και τον εαυτό μου. Ποτέ δεν πέρασε από το μυαλό της να με πληγώσει. Με μαθαίνει να ζω και σίγουρα της αξίζει η θέση μου. Την ευχαριστώ, εκείνη και τη συμμορία της».
Η ανάρτηση του Κωνσταντίνου Δανιά συγκέντρωσε εκατοντάδες likes, ενώ αρκετοί διαδικτυακοί του φίλοι έσπευσαν να κάνουν ένα όμορφο σχόλιο. Μία από εκείνους ήταν και ηΙωάννα Μαλέσκου, η οποία έβαλε δύο κόκκινες καρδούλες.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.