Κωνσταντίνος Βασάλος: Το φωτογραφικό άλμπουμ του από τα Μετέωρα
Ο παρουσιαστής ανάρτησε μερικά εντυπωσιακά στιγμιότυπα από το ταξίδι του στα social media
O Κωνσταντίνος Βασάλοςβρέθηκε στα πανέμορφα Mετέωρα και δεν σταμάτησε να μοιράζεται φωτογραφίες στα social media.
Ο γυμναστής και παρουσιαστής όποτε του το επιτρέπουν οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις ξεκλέβει χρόνο και απολαμβάνει ταξιδάκια αναψυχής μαζί με τη σύντροφό του Ευρυδίκη Βαλαβάνη.
Ο ίδιος ως γνήσιος λάτρης των social media μοιράζεται στο Instagram με τους διαδικτυακούς του φίλους φωτογραφίες από τα μέρη που επισκέφτηκε.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.