Ξεχωριστή είναι η σημερινή μέρα για την Ελένη Μενεγάκηκαθώς ο γιος τηςΆγγελος Λάτσιοςέχει την ονομαστική του εορτή. Η παρουσιάστρια έχει μεγάλη αδυναμία στον μεγάλο της γιο και δεν το κρύβει.
Με αφορμή τη σημερινή ημέρα, η γνωστή παρουσιάστρια έστειλε από νωρίς τις διαδικτυακές ευχές στο γιο της ποστάροντας για μία ακόμη φορά κοινά τους στιγμιότυπα.
Πιο συγκεκριμένα, η Ελένη Μενεγάκη ανέβασε το πρωί της Δευτέρας δυο ξεχωριστές φωτογραφίες με τον Άγγελο Λάτσιο, μία τωρινή και μία παλιότερη και συνόδευσε τη λεζάντα γράφοντας χαρακτηριστικά: «Χρόνια πολλά στο μεγαλύτερο πειραχτήρι της οικογένειας! Άγγελε μου».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town