O Γρηγόρης Αρναούτογλου και η Νάνσυ Αντωνίου τα τελευταία χρόνια εκτός από συνεργάτες είναι και ζυεγάρι. Οι δυο τους δεν μιλούν για την προσωπική τους ζωή και σπανίως δημοσιεύουν κοινές τους φωτογραφίες.
Αυτή τη φορά ηΝάνσυ Αντωνίου έκανε την εξαίρεση και μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους μερικά στιγμιότυπα από το καλοκαίρι της με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.
«Το μπλε καλοκαίρι μας», έγραψε στη λεζάντα των φωτογραφιών τους από την Ελαφόνησο.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.