Ο Αιμίλιος Χειλάκης μίλησε στο «Χαμογέλα και Πάλι» και απάντησε για όσα σχόλια δέχθηκε σε σχέση με όσα δήλωσε πως θα πήγαινε να δει τον Δημήτρη Λιγνάδη στην φυλακή.
«Αυτοί οι άνθρωποι είναι υπόδικοι ακόμα. Όταν καταδικαστούν, τότε θα μιλήσουμε για τα αδικήματά τους. Κατά πάσα πιθανότητα για να ακούγονται τόσα πράγματα, κάτι έχει γίνει. Νομίζω πως δε θα είναι μόνο αυτοί οι δύο ηθοποιοί που θα έχουμε να μιλάμε για το MeToo», ανέφερε ο Αιμίλιος Χειλάκης.
«Το μίσος είναι το πιο εύκολο συναίσθημα. Δεν έχω δεχτεί να γίνω τροφή. Αν απαντούσα στα σχόλια που δέχτηκα μετά τις δηλώσεις μου για το Δημήτρη Λιγνάδη, θα ήταν ανθρωποφαγία και θα ήμουν βορά. Θα γινόμουν τροφή. Δεν απάντησα σε κανέναν, άστους να τρώγονται με τις σάρκες τους», συμπλήρωσε ο Αιμίλιος Χειλάκης για τις δηλώσεις του για τον Δημήτρη Λιγνάδη.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!