Κι ενώ τα δημοσιεύματα για εκείνη και τον σύντροφό της εμφανίζονται το ένα μετά το άλλο, οι ίδιοι τα προσπερνούν και εξακολουθούν να διατηρούν σιγή ιχθύος για το τι συμβαίνει ανάμεσά τους.
Την Πέμπτη το βράδυ όμως, μία τυχαία συνάντηση στον Αστέρα Βουλιαγμένης επιβεβαίωσε «εν μέρει» τον χωρισμό τους.
Την ώρα που ο νεαρός εφοπλιστής δειπνούσε με τους φίλους του στο γνωστό εστιατόριο Pelagos, η Κατερίνα Καινούργιου έκανε κι εκείνη την εμφάνισή της, συνοδευόμενη από την blogger και σύντροφο του επιχειρηματία Γιάννη Μωράκη, Χρυσιάννα Ανδριοπούλου.
Κλείσιμο
Το γεγονός ότι βρέθηκαν σε ξεχωριστές παρέες και δεν έφτασαν μαζί στο Pelagos ενισχύει, όπως είναι λογικό, τις φήμες ότι το ειδύλλιο τους έφτασε στο τέλος του.
Αν και θα περίμενε κανείς να επικρατεί ένα αμήχανο κλίμα μεταξύ τους, εκείνοι συνομίλησαν για λίγη ώρα, αποδεικνύοντας αν μη τι άλλο πως ακόμα και αν ισχύουν τα όσα ακούγονται, διατηρούν πολύ καλές σχέσεις μεταξύ τους.
Πολλά ζευγάρια μάτια που τους είδαν μαζί απόρησαν στη θέα των δύο συντρόφων, που αφού συζήτησαν σε ήρεμο κλίμα, γύρισαν ο καθένας στην παρέα του και δεν κατέληξαν στο ίδιο τραπέζι.
Μάλιστα, όπως όλα δείχνουν, μετά τις φήμες περί χωρισμού, ο Φίλιππος Τσαγκρίδης κάνει όλο και πιο συχνά δημόσιες εμφανίσεις. Την Κυριακή το βράδυ, ο εφοπλιστής με την παρέα του γιόρτασε την ονομαστική του εορτή στο νυχτερινό κέντρο, όπου εμφανίζεται ο Νίκος Βέρτης, επιλέγοντας να μην κάτσει στα μπροστινά τραπέζια.
Η απουσία της όμορφης παρουσιάστριας συζητήθηκε για ακόμη μία φορά, ενισχύοντας τα σενάρια περί οριστικού χωρισμού ανάμεσα στους δύο, αν και είναι πλέον κοινό μυστικό στην Αθήνα.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.