Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης αγκαλιά με την 3,5 μηνών κορούλα του
Δείτε το τρυφερό στιγμιότυπο
Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης βιώνει τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής του καθώς τον περασμένο Ιούλιο απέκτησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι, καρπό του έρωτά του με την Δέσποινα Μαραγκουδάκη.
«Δεν άκουσα αρνητικά σχόλια επειδή απέκτησα παιδί με μεγάλη ηλικία. Και να ακούσω θα τα προσπεράσω. Κάναμε μια επιλογή και την στηρίζουμε» είχε δηλώσει ο Βασίλης Χαλακατεβάκης σε πρόσφατη συνέντευξή του.
Ο ηθοποιός συχνά μοιράζεται με τους διαδικτυακούς του φίλους στιγμιότυπα από τη νέα καθημερινότητα δίπλα στην οικογένειά του.
Αυτή τη φορά ο Βασίλης Χαλακατεβάκης ανέβασε ένα πολύ τρυφερό στιγμιότυπο αγκαλιά με την κορούλα του γράφοντας στο instagram
«Σ΄ αγαπώ μεν… Χωρίς αλλά…», κάνοντας έτσι λογοπαίγνιο με τον τίτλο της σειράς στην οποία πρωταγωνιστεί στο Open.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town