Ο Αλέξανδρος Σκουρλέτης παραχώρησε σήμερα (17/11) συνέντευξη στην «Ελένη» και εξήγησε πώς προέκυψε η συνεγρασία του με τον Ανδρέα Γεωργίου και «μπήκε» στην επιτυχημένη σειρά του MEGA «Η Γη της Ελιάς».
«Πήγαινα σε πολλά casting και κάποια στιγμή μου είπαν ότι ενδιαφέρεται ο Ανδρέας Γεωργίου» γνωστοποίησε ο τηλεοπτικός Αλέξης.
Έπειτα, αναφέρθηκε στην συνεργασία του με την Λύδια Κονιόρδου, την τηλεοπτική μαμά του, τη «Μαργαρίτα», πλέκοντας το εγκώμιό της. «Είναι πολύ σημαντικό για έναν νέο ηθοποιόνα παίζει με τη Λύδια Κονιόρδου» τόνισε.
Φεύγοντας από τα επαγγλεματικά θέματα, ο Αλέξανδρος Σκουρλέτης αποκάλυψε πως την περίοδο που ήρθε ο κορωνοϊός στην Ελλάδα, ο πατέρας του διαγνώσθηκε με καρκίνο, πράγμα που τον αναστάτωσε. «Δεν υπήρξε στιγμή που έχασα την ελπίδα μου, κάπου μέσα μου ήξερα πως θα περάσει. Ωστόσο, πρόσφατα, που έκανε την εξέταση και είδαμε πως είναι καλά, έκλαψα από χαρά» εξομολογήθηκε.
Όσον αφορά τον τρόπο που τον μεγάλωσαν οι γονείς του, ο ηθοποιός γνωστοποίησε ότι δεν του έβαζαν πολλούς περιορισμούς. «Είχα ελευθερία μικρός. Δεν μου έλεγαν "πρέπει να γυρίσεις στις εννέα" ή "πρέπει να κάνεις τα μαθήματά σου"».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!