Ο σεφ που είναι ιδιαίτερα ενεργός στα social media μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπο από τη διαδικασία του στολισμού.
Η ηθοποιός ανέβηκε στη σκάλα προκειμένου να τοποθετήσει τις μπάλες και τα στολίδια, έχοντας μάλιστα την βοήθεια της μητέρας της. Ο Λευτέρης Σουλτάτος σε ρόλο φωτογράφου απαθανάτισε τη στιγμή ανεβάζοντας τη φωτογραφία στο instagram…
«Η καθιερωμένη φωτογραφία, κάθε χρόνο τέταρτη χρονιά φέτος και με βοηθό», έγραψε ο σεφ απαθανατίζοντας τη σύζυγό του μαζί με τη μητέρα της.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.