Πρόσωπο των ημερών είναι ο Άρης Σερβετάλης μετά την απόφασή του να αποχωρήσει από την παράσταση «Ρινόκερος» καθώς δεν ήθελε να παίζει μόνο για εμβολιασμένους.
Η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» μετά τον ντόρο που έχει προκληθεί συνάντησε για πρώτη φορά τον ηθοποιό.
Ο Άρης Σερβετάλης ήταν ιδιαίτερα ευγενικός με τη δημοσιογράφο που τον περίμενε για ώρες έξω από το σπίτι του, της έδωσε ένα μανταρίνι και στη συνέχεια ευχήθηκε καλή επιτυχία στον σκηνοθέτη του «Ρινόκερου», Γιάννη Κακλέα. Πάντως στο πρόσωπό του είναι εμφανής η έκπληξη με την κίνηση της δημοσιογράφου να κάθεται και να τον περιμένει!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.