Τραγούδι, θέαμα και λάμψη! Το«Just the 2 of Us» έρχεται αύριο, για να δώσει και σε αυτό το σαββατόβραδό μας κέφι και ρυθμό. Ο σαρωτικόςΝίκος Κοκλώνης επιφυλάσσει πολλές εκπλήξεις κι ανατροπές για το αυριανό σόου.
Ανάμεσα στους λαμπερούς guests και η εμφάνιση του ράπερLight, του Έλληνα artist με τα περισσότερα streams, στην πρώτη τηλεοπτική του εμφάνιση που θα καθηλώσει!
Δείτε απόσπασμα εδώ από την πρόβα του Light , από την εκπομπή «Super Κατερίνα»:
Just the 2 of Us - Σάββατο, 4 Δεκεμβρίου, στις 20:00.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.