Ανδρέας Μικρούτσικος: Πριν δύο χρόνια με φέρανε σχεδόν νεκρό στο νοσοκομείο
«Έκτοτε πίστευα ότι αυτό ήταν μια ευκαιρία για να συνειδητοποιήσω κάποια πράγματα και πως από εκεί και πέρα θα χαιρόμουν ό,τι υπόλοιπο ζωής έχω», ανέφερε ο παρουσιαστής
Καλεσμένος στην εκπομπή «Όλα Γκουντ» του ΣΚΑΪ βρέθηκε σήμερα ο Ανδρέας Μικρούτσικος, ο οποίος αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του.
«Μου θυμίζω γάτα. Πέρασα πολλά. Πριν δύο χρόνια, με φέρανε σχεδόν νεκρό στο Ιπποκράτειο. Έκτοτε πίστευα ότι αυτό ήταν μια ευκαιρία για να συνειδητοποιήσω κάποια πράγματα και πως από εκεί και πέρα θα χαιρόμουν ό,τι υπόλοιπο ζωής έχω», ανέφερε ο παρουσιαστής.
«Δεν πίστευα ότι άλλες δύο φορές θα έκανα το ίδιο εγχείρημα. Άρα η γάτα που έχω, από τις εφτά ζωές μέσα μου έχει καταναλώσει τις τρεις», πρόσθεσε.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.