ΟΣάκης Τανιμανίδης απολαμβάνει το ρόλο του μπαμπά και το φαίνεται. Ο παρουσιαστής της Φάρμας αν και αυτή την περίοδο είναι εξαιρετικά πολυάσχολος με τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις πάντα βρίσκει χρόνο για τις δίδυμες κόρες του.
Πριν από λίγα λεπτά ανέβασε στον λογαριασμό του στο Instagram ένα υπέροχο βίντεο στο οποίο οι κορούλες του Φιλίππα και Αριάνα κάθονται τα καρεκλάκια τους που γράφουν τα ονόματά τους και εκείνος τις ταΐζει.
«Τα σαββατοκύριακα αναλαμβάνει ο μπαμπάς!», γράφει στη λεζάντα που συνοδεύει το βίντεο.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.