Η Σοφία Μαριόλα ευχήθηκε δημόσια τα χρόνια πολλά στον σύζυγό της για την ονομαστική του εορτή. Με μια τρυφερή φωτογραφία και ένα μήνυμα που στάζει μέλι η Σοφία εξέφρασε την αγάπη και τον θαυμασμό της στον Στράτο Τζώρτζογλου.
«Χρόνια πολλά στον πιο σημαντικό άνθρωπο στη ζωή μου! Πάντα ονειρευόμουν έναν άντρα που θα τον αγαπώ, θα τον σέβομαι και θα είμαι ερωτευμένη μαζί του πάντα και όλα τα βρήκα σε σένα @stratos_tzortzoglou ! Να σε χαίρομαι!», έγραψε στην ανάρτησή της.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town