Οι ΜΕΛΙSSES και η Τάμτα στο «Box Athens» στις 31 Δεκεμβρίου, 1 και 2 Ιανουαρίου
Οι ΜΕΛΙSSES θα τραγουδήσουν στο μεγάλο τελικό του «Just The Two Of Us»
Οι MEΛΙSSES επέστρεψαν στο «BOX Athens» για 6η συνεχόμενη χρονιά επιτυχίας, δημιουργώντας και πάλι τον απόλυτο live clubbing προορισμό.
Το no1 συγκρότημα ξεσηκώνει το κοινό όπως μόνο εκείνο ξέρει, παρουσιάζοντας ένα super πρόγραμμα γεμάτο με όλα τα κορυφαία hits της 12ετούς πορείας του, που έχουν κατακτήσει τις καρδιές του κοινού και την κορυφή του airplay chart και μετρούν πάνω από 320 εκατομμύρια YouTube views, καθώς κι άλλα αγαπημένα τραγούδια.
Κλείσιμο
Μαζί τους, για ακόμα μία χρόνια, η πάντα ανατρεπτική Τάμτα, με τη μοναδική σκηνική παρουσία και τις ξεχωριστές ερμηνείες.
Μετά την τεράστια επιτυχία των πρώτων εμφανίσεων, οι MEΛΙSSES και η Τάμτα αποφάσισαν, εκτός από την Παρασκευή 31 Δεκεμβρίου και το Σάββατο 1 Ιανουαρίου, να πραγματοποιήσουν ακόμα ένα εκρηκτικό party στο «Box Athens» την Κυριακή 2 Ιανουαρίου (ώρα έναρξης στις 22:00).
Τη δική τους «πινελιά» στο πρόγραμμα του «Box Athens» βάζουν οι Kid Young και Natasha Kay.
Παράλληλα, οι ΜΕΛΙSSES ετοιμάζονται να μας ξεσηκώσουν και μέσα από τους τηλεοπτικούς μας δέκτες, καθώς θα τραγουδήσουν στο μεγάλο τελικό του «Just The 2 Of Us», στον Alpha, το βράδυ του Σαββάτου της Πρωτοχρονιάς.
Το εντυπωσιακό τους show θα περιλαμβάνει όλες τις μεγάλες επιτυχίες τους, μεταξύ των οποίων και το πρόσφατο «Αν» του Χρήστου Μάστορα, που βρίσκεται σταθερά στο ΤΟP-10 του ραδιοφωνικού airplay και σκαρφάλωσε αμέσως στις πρώτες θέσεις των YouTube trends, όπου μετρά πάνω από 1 εκατομμύριο views μέσα σε λίγες ημέρες.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.