Αύριο θα γιόρταζε τα γενέθλιά του ο Κώστας Βουτσάς και η κόρη του, Θεοδώρα έκανε μία ξεχωριστή ανάρτηση για εκείνον
«Σε ευχαριστούμε που μας φρόντισες όλους», έγραψε μεταξύ άλλων
Ενάμιση χρόνο μετά την απώλεια του Κώστα Βουτσάκαι λίγο πριν την ημέρα που θα γιόρταζε τα γενέθλιά του, η κόρη του, Θεοδώρα θέλησε να τιμήσει τη μνήμη του.
Με αφορμή την ημέρα, η Θεοδώρα Βουτσάκοινοποίησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία σειρά από κοινά τους στιγμιότυπα και θέλησε να μοιραστεί τις σκέψεις της με τους διαδικτυακούς της φίλους.
Συγκεκριμένα, έγραψε:«Ξημερώνει 31.12 • Σε μια άλλη διάσταση- ο Νικος, η Ηλεκτρα κι εγω ερχομαστε με τούρτα και δώρα να σου τραγουδήσουμε "Να ζήσεις Κωστακη και χρονια πολλα…". Μάλλον έκανες την καλύτερη δουλειά που την έκανες… Σίγουρα εκεί που εισαι είναι καλύτερα! Να ξερεις ότι Σε αγαπάω πολυ! Παρα πολυ! Μου λείπεις πολυ. Σε σκέφτομαι κάθε μερα! Και οταν μερικές φορές κοιτάω στον καθρέπτη και σε βλέπω, γελάω με γέλιο βαθύ, δυνατό. Είμαστε όλοι καλα. Σε ευχαριστουμε που μας φρόντισες ολους! Ευχομαι να εισαι περήφανος και για την Ηλεκτρα και για μενα».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.