Νέο αρνητικό ρεκόρ κρουσμάτων σημειώθηκε στη χώρα μας και η Μπέσσυ Αργυράκηανήκει κι εκείνη σε αυτούς που δε γλίτωσαν από τον κορωνοϊό.
Με την πλειοψηφία του καλλιτεχνικού κόσμου να νοσεί, η καλλιτέχνιδα έκανε γνωστό πως κι εκείνη διαγνώστηκε ως θετική και έκανε μία σχετική ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Twitter.
«Καλημέρα και καλή χρονιά αγαπημένα μου! Υγεία, σωματική και ψυχική!! Ο κορονοϊός δε με άφησε ήσυχη κι εμένα.. Εχθές μετά από pcr διαγνώστηκα θετική… Τηλεφωναλή χρονιά με τον άνδρα μου..σαλόνι..κρεβατοκάμαρα..Υγρά βιταμίνες και υπομονή!!», έγραψε στην ανάρτησή της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.