Το«Σπίτι με το MEGA», απόψε στις 21:40, υποδέχεται τον Γιώργο Κατσαρό. Ο μεγάλος μαέστρος του ελληνικού πενταγράμμου και διεθνώς αναγνωρισμένος σολίστας του σαξοφώνου, ετοίμασε, αποκλειστικά για τους τηλεθεατές του MEGA, ένα νοσταλγικό, μελωδικό ταξίδι. Λίγες ώρες πριν από τη μετάδοση της εκπομπής, δείτε μουσικό απόσπασμα με τον Γιώργο Κατσαρό σε μία εκτέλεση του τραγουδιού «My Way» με σόλο σαξόφωνο.
Δίπλα του θα βρεθούν η Λένα Αλκαίου, ο Γεράσιμος Ανδρεάτος, ο Μανώλης Μητσιάς, ο οποίος ερμηνεύει ακυκλοφόρητα τραγούδια του Γιώργου Κατσαρού σε στίχους του Μίμη Φωτόπουλου, η TEREZA, ο Μέμος Μπεγνής και η Τάνια Τρύπη. Special guests, ο Μίμης Πλέσσας και ο Κώστας Χατζής. Τη βραδιά παρουσιάζει ο Γιώργος Πολυχρονίου.
Κλείσιμο
Ο Γιώργος Κατσαρός έρχεται απόψε στις 21:40 στο «Σπίτι με το MEGA» για μία βραδιά γεμάτη αναμνήσεις και αγαπημένα τραγούδια.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.