Το χιονισμένο τοπίο απόλαυσε ηΆντζελα Γκερέκουσήμερα με την κόρη της, Μαρία Βοσκοπούλου.
Μητέρα και κόρη βγήκαν στο μπαλκόνι τους, έπαιξαν με το χιόνι και φωτογραφήθηκαν αγκαλιασμένες, δείχνοντας πως περνούν ευτυχισμένες στιγμές μαζί. Σε μία τρίτη φωτογραφία, ηΜαρία Βοσκοπούλου ποζάρει αγκαλιά με την γιαγιά της.
Η Άντζελα Γκερέκου ανάρτησε τις φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και στη λεζάντα έγραψε τη μόνη λέξη που εκφράζει τα συναισθήματά τους: «Χαρά!».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.