Σχετικά με τη δήλωση του Χρήστου Λούλη ότι βαριέται να γραφτεί στο Σωματείο Ελλήνων Ηθοποιών τοποθετήθηκε οΣπύρος Μπιμπίλας.
Ο πρόεδρος του ΣΕΗ μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και εξέφρασε την ενόχλησή του για όσα είπε ο ηθοποιός.
«Στεναχωρήθηκα πολύ με τη δήλωσή του, είναι αρκετά προσβλητική, δεν είναι καλαμπούρι. Όταν ένα Σωματείο κάνει τόσο καλή δουλειά και ασχολείται με τους ηθοποιούς και τρέχουμε να μαζεύουμε τρόφιμα και να τα μοιράζουμε, είναι άσχημο να ακούγονται αυτά», δήλωσε αρχικά.
Στη συνέχεια δήλωσε: «Ο Χρήστος είπε ότι βαριέται να γραφτεί. Εμείς δεν βαριόμαστε όμως, να είμαστε έξω από τα υπουργεία, να παρακαλάμε για επιδόματα, δεν βαριόμαστε να κουβαλάμε κούτες με γάλατα και λάδια. Δεν βαριόμαστε να κάνουμε συνεδριάσεις πολύωρες για να υπάρχουν συλλογικές συμβάσεις, βάσει των οποίων πληρώνεται και ο Χρήστος Λούλης».
Ακόμα τόνισε πως δεν είναι η πρώτη φορά που ο Xρήστος Λούληςκάνει κάποια άστοχη δήλωση. «Δεν επιτρέπεται να κάνει συνεχώς άστοχες δηλώσεις. Άστοχη η δήλωση για τη Μακρυπούλια, άστοχη για τον Σεφερλή, τώρα για το ΣΕΗ... Είναι και άστοχη και άκρως προσβλητική. Θα τον παρακαλούσα να έρθει να γραφτεί και όταν κουβαλάμε τις κούτες με τα γάλατα και τα λάδια να έρθει να βοηθήσει. Εμείς δεν βαριόμαστε», είπε.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town