Ο Γρηγόρης Αρναούτογλουαποχαιρέτησε τον Γιώργο Τρομάρα με ένα συγκινητικό ποστ στο Instagram. «Έφυγε από τη ζωή ο πολυβραβευμένος παλαιστής και strongman Γιώργος Τρομάρας, ένας φίλος, ένας άνθρωπος που ήταν πραγματικά υπέροχος με μία μεγάλη καρδιά, τον είχα φιλοξενήσει πολλές φορές σε εκπομπές, και ήτανε πάντοτε αυτό που λέμε αγαθός γίγαντας, καλό ταξίδι Γιώργο δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ όλοι εμείς που σε γνωρίσαμε, και πάντοτε θα θυμόμαστε την καλή σου ψυχή!!!!», έγραψε ο παρουσιαστής στο προφίλ του.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.