Μετά από δύο ημέρες απουσίας λόγω της κακοκαιρίας που έπληξε την Αττική η Ελεονώρα Μελέτη και η ομάδα της επέστρεψαν στο πλατό του «Mega Καλημέρα».
«Ελπίζω να σας βρίσκουμε καλά, σίγουρα πολύ καλύτερα από τις τελευταίες μέρες. Ήταν δύσκολες μέρες για όλους. Είδατε ότι κι εμείς παραχωρήσαμε σαφώς το χώρο που πρέπει στην ενημέρωση αυτές τις μέρες χωρίς να έχουμε την εκπομπή. Όχι ότι θα γινόταν και αλλιώς γιατί ήμασταν, όπως κι εσείς, αποκλεισμένοι σχεδόν στα σπίτια μας», είπε αρχικά η Ελεονώρα Μελέτη.
Η Ελεονώρα Μελέτη πρόσθεσε επίσης: «Ελπίζω να είστε καλά στην υγεία σας όλοι κι εμείς εδώ θα είμαστε τώρα, να μπαίνουμε σιγά σιγά στους κανονικούς μας ρυθμούς. Αν και απ’ ότι φαίνεται θα το κάνουμε με αργό ρυθμό διότι τα πράγματα ακόμα δεν είναι έτσι όπως θα έπρεπε».
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.